Senarai nama terkini pra daftar 3rd SMASEL (updated everyday till tourney date)

NAMA KEJOHANAN : 3rd STONEMASTER AMATEUR SPECIAL EDITION LIMITED (SMASEL) CHESS CHAMPIONSHIP 2010

TARIKH KEJOHANAN : 27 JUN 2010 (AHAD)

TEMPAT: DATO’ ARTHUR TAN CHESS CENTRE (DATCC), TINGKAT 4 WILAYAH KOMPLEKS KUALA LUMPUR

Pendaftaran hanya dianggap diterima dan dijamin tempatnya sekiranya telah buat bayaran yuran penyertaan. Sila buat bayaran awal untuk memudahkan dan melicinkan urusan pendaftaran. Pembayaran boleh dibuat kepada :

Maybank Account No. 5648 1000 6279 (CERDIK CATUR ENTERPRISE)

Nama N.R Kategori Hadiah Yuran
1 Khairul Azam Mastuki 1466 IPT paid 11/3 (FOR 4th leg)
2 Mohd Zullghafari b Saparmin 1433 IPT-OpenUNI paid 28/3 (FOR 4th LEG)
3 Ramone Mikgaik Kok 1540 IPT-UTAR paid 25/1
4 Roslina Marmono 1643 lady paid 28/2
5 Firdaus Faiza tiada
6 Muhammad Syafiq Salleh tiada
7 Abd Rashid Mohd Salleh 1594
8 Muhammad Ariez Azman 1649
9 Abd Rahim b Rais 1490
10 Syed Remizan Bin Syed Sobri 1453
11 Julius h. beljot tiada
12 Rayyan Teh Hassan 1605 IPT-UNITEN
13 Saharuddin Mappa 1644
14 Mohd Faridzul Asyraf b Mohd Arifin 1533 IPT
15 Muhamad Shukor Ismail 1492
16 Muhammad Anuar b Abd Fatah 1479 IPT-UiTM paid 17/6
17 Chek Kin Keuw 1543
18 Chan Sheng Yip 1362 secondary
19 Kamal Syukur
20 Rahman Abdullah
21 Sahir b Sarifdin 1629
22 Mustapa Amir
23 Sharil Izam Muara 1440 IPT-UPSI
24 Zainal Abidin Mat Noor 1506 paid 26/6
25 Danial Eizlan tiada primary
26 Ahmad Arif b Abdul Rahim 1488 DOB-15/10/88
27 Haji Erman Pecal
28 Shantan Navin
29 Tuan Suhairi VH 1598 teacher paid
30 Anantha Krishna s/o Thanga Rajoo 1336 940119-14-6665
31 Ryhanna Roslan 1146 secondary/lady
32 Izuddin Bin Ahayat 1545 IPT-UniKL BMI
33 Hamdan Abdullah 1536
34 Wu Wen Long tiada paid 21/6 760416-10-5925
35 Tang Wei Chiat 1581 IPT-ICSJ
36 Tang Wei Siang tiada IPT-ICSJ
37 Wong Tat Yap 1464
38 Syed Abdul Rahman Syed Mohd 1652-Apr10, 1598-Jan10
39 Abd Salam Maamur 1612
40 Hasidin Abd Rashid 1459
41 Fitri Othman tiada
42 Tham Ju Rong 1107 primary
43 Mohamad Raimi bin Rahim tiada
44 Ahmad Mahfuz b. Mobarak tiada 850131-03-5141
45 Mohd Hafez Hilmi Harun 1632 teacher
46 Tuan Suhairi (rakan2 & msskl)
47 Tuan Suhairi (rakan2 & msskl)
48 Tuan Suhairi (rakan2 & msskl)
49 Tuan Suhairi (rakan2 & msskl)
50 Tuan Suhairi (rakan2 & msskl)
51 Tuan Suhairi (rakan2 & msskl)
52 Aidyl bin Azahar tiada Secondary 940711-14-5733
53 Mok Khye Zen (Boy) 1079 Primary age 11
54 Mok Shu Zing (Girl) 1318 Primary/Lady age 9
55 Puteri Rifqah Fahada 1600 Primary/Lady
56 Puteri Munajjah Az-Zahraa 1417 Primary/Lady
57 Azhar Mohd Said 1436 veteran
58 Mohd Faizal Mukhtar tiada
59 Winnie Hong 1531 Secondary/Lady paid – 23/6/10
60 Vickie Hong 1481 Secondary/Lady paid-23/6/10
61 Muhd Hafidzuddin Junaidi 1205 primary
62 Ashswin Shankar 1366 Secondary 940523-14-5859
63 Zairulnizam Abdul Rahman 1501
64 Hadir bin Mampu tiada 680623-12-5929
65 Irwan b Mokhtar 1551 790808-03-5003
66 Muhammad Effendi bin Ismail 1437 IPT-UTM Paid – 25/6 910304-14-5237
67 Naren a/l Odaiyappan tiada Secondary 940524-05-5444
68 Yat Guo Jie 1653-Apr10, 1368-Okt 09 Secondary
69 Suniil Kalivanan 1233 Seconday paid-10.54pm(24/6/10) 960111-01-5765
70 Raja Farrasha bt R. Mokhtar tiada Lady 10 Mac 79
71 Mohd Fadhrullah 1334 IPT-UTM
72 Ng Jen Sheng 1426 8 Jan 2001
73 Fazli M Dol tiada
74 Arman Basyar 1382 Primary paid
75 Muhd Zudi Mustapha tiada
76 Nur Mardhiatul Husna 1245 Secondary-SMK Sg Pusu
77 Amirul Arif Bin Abas Secondary-SMK Sg Pusu
78 Hafiz Bin Ruslan Secondary-SMK Sg Pusu
79 Muukinah Secondary-SMK Sg Pusu
80 Abdul Rasydan Secondary-SMK Sg Pusu
81 Mahdi Salwan Secondary-SMK Sg Pusu
82 Nur Aqmal Risa Binti Mohd Isa Secondary-SMK Sg Pusu
83 Hemant Sathish
84 Wan Mohd Fazli Wan Nawawi 1652-Apr10 1649-Okt09 paid 26/6
85 Arvindh A/L Chandran Secondary-SMK Jalan Empat
86 Heng Wei Ping Secondary-SMK Jalan Empat
87 Nisyhaal Tamil A/L Tamilselvam Secondary-SMK Jalan Empat
88 Gokul Rau Secondary-SMK Jalan Empat
89 Sharil Supian bin Sapari (sg buluh) tiada 830116-10-5473
90 Anas Effendi bin Esmail 1459 730116-08-6251
91 Mohd Iqbal Secondary-SMK Sg Pusu
92 Lankeshmetrra Ravindran 1057 secondary
93 Tharoun Sharma Ravindran 1242 secondary
94 Mohd Fauzi Ahim tiada
95 Rohizan Mohd Ali 1323 Teacher/veteran
96 Nurul Akmar Aina 1338 Primary/Lady
97 Lim Ming Kang tiada Primary
98 Lum Zhun Hoong tiada 900921-14-9767
99 Hue You Chong 1207 900703-14-5585
100
GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Pra daftar 3rd SMASEL Chess Championship 2010, 10.0 out of 10 based on 6 ratings
Blog Widget by LinkWithin