Kejohanan Catur Peringkat Umur Kebangsaan 2012 akan diadakan di OCM INDOOR STADIUM, Jalan Hang Jebat, 50150 Kuala Lumpur pada 11 hingga 13 Mac 2012.

Peserta-peserta akan bertanding dalam kumpulan peringkat umur masing-masing yang telah ditetapkan(6 kumpulan peringkat umur lelaki dan perempuan). Berikut adalah senarai nama peserta yang akan mengambil bahagian di dalam kejohanan tersebut:

NATIONAL AGE GROUP CHESS CHAMPIONSHIP 2012
UNDER 8 Boys
No. SNo. Name NRtg FED
1 18 Amex Moo Jin Liang 0 SEL
2 19 Amir Faiz Amirul 0 MAS
3 7 Cheah Kah Hoe 1206 SEL
4 2 Chew Zhi Qi 1407 KL
5 4 Dinessh Kumar Thanasegeren 1306 MAS
6 20 Infan Hakimi Mohd Irman 0 MAS
7 17 Ivan Sean Yap Sheuan 1056 SEL
8 13 Lim Yern Sern 1115 KL
9 15 Looi Ka Loc 1081 KL
10 1 Lye Lik Zang 1507 KL
11 16 Muhd Aqil Nabil Muhd Nazri 1063 MAS
12 21 Muhd Harith Fahmi 0 MAS
13 6 Muhd Haziman Aiman Halim 1258 MAS
14 3 Ng Shi Yang 1389 PENANG
15 11 Ooi Zhi Ping 1141 PENANG
16 9 Roy Yap Chung Yeen 1175 KL
17 10 Tan Hou An 1158 SEL
18 12 Tan Hou Ping 1119 SEL
19 14 Tan Hou Sheng 1114 SEL
20 8 Timothy Chin Guan You 1199 KL
21 22 Wong Zi Yue 0 MAS
22 5 Yeoh Zi Yuan 1278 PENANG
Under 10 Boys
No. SNo. Name NRtg FED
1 29 Abdullah Alif Ali Mohd Ali 1099 KL
2 36 Adam Danish 0 MAS
3 37 Adli Hakimi Khairuddin 0 MAS
4 9 Amir Muqqri Mohd Saprin 1325 MAS
5 12 Ang Jing Xuan 1302 PENANG
6 8 Chew Zhi Xuan 1326 KL
7 30 Chung Zuo Ming 1093 COL
8 21 Damian Wong Xin Hoe 1171 MAS
9 32 Daren Chan Yen Yu 1070 COL
10 11 Fahim Al-Faqeh Saleh 1307 SEL
11 38 Harnit Singh Panesar 0 MAS
12 39 Ivan Lai Jian Jen 0 COL
13 4 Jagathees Guna Balan 1476 PRK
14 6 Johnathan Ananda Leong 1349 KL
15 34 Kabilan Thanabalan 1031 MAS
16 22 Kishaanth Bala Chandran 1160 MAS
17 17 Lim Jun Shen 1210 KL
18 13 Lim Kai Xian 1282 KL
19 16 Lim Rui Yi 1232 MAS
20 40 Ling Jun Lik 0 COL
21 41 Muhd Adam Danish Zaidi 0 MAS
22 14 Muhd Afsar Mohd Nahu 1280 MAS
23 3 Muhd Faqih Aminuddin 1492 SEL
24 28 Muhd Ilham Qayyum 1105 MAS
25 19 Muhd Syafiq Amzar Ahmad Zaki 1200 KEL
26 15 Muhd Syakir Mohd Zin 1262 KEL
27 24 Muhd Zarif Aiman Mohd 1152 MAS
28 35 Neo Xue Ern 1005 MAS
29 42 Nikhil Rohitt Kumar 0 MAS
30 43 Padthmaruben Kumar 0 MAS
31 25 Prashanth Ramasamy 1140 SEL
32 33 R Deabernishwaran Sharma 1033 KL
33 7 Raja Bazil Bot Raja Badli 1340 SEL
34 31 Richard Tiong King Sing 1080 SWK
35 44 Rishi Singh Randhawa 0 MAS
36 5 Ryan Chan Yi Meng 1404 MAS
37 45 Siow Wei Khuan 0 COL
38 2 Tan Jun Ying 1507 PENANG
39 27 Tan Min Wei 1114 MAS
40 46 Tan Yong Hao 0 MAS
41 26 Tashaannth Bala Chandran 1140 MAS
42 18 Tee Sing Hang 1210 COL
43 10 Teh De Yong 1312 PENANG
44 47 Teh Kai Yang 0 MAS
45 20 Wong Chun Yung 1199 KL
46 23 Wong Hao Hien 1159 MAS
47 1 Wong Yinn Long 1591 PENANG
Under 12 Boys
No. SNo. Name NRtg FED
1 44 Afiq Mohd Jamil 1235 MAS
2 72 Ahmad Syahmi Zamzuri 0 MAS
3 61 Akmal Zunurain Rizal 1158 MAS
4 4 Amier Hamzah Mohd Zuhri 1606 KL
5 38 Amierullah Iqram Ismail 1256 KL
6 73 Amir Afiq Farhan Muaddi 0 MAS
7 23 Amir Ghaazi Mohd Saprin 1373 MAS
8 29 Anand Low Hong Ren 1324 PENANG
9 34 Ang Zhen Wei 1272 PENANG
10 3 Bausch Koh Sian Kuan 1611 KL
11 11 Benjamin Lee Kah Teng 1467 PENANG
12 56 Benjamin Leong Tjen Ho 1189 KL
13 67 Bryan Yap Chuan Yoong 1098 SEL
14 10 Cheah Eason 1482 SEL
15 27 Chuah Hao Min 1348 PENANG
16 41 Dallas Yap Ehin 1249 KL
17 16 Emir Rusyaidi Ahmad Nazari 1415 SEL
18 63 Ernesto Chong Wei Loong 1144 KL
19 74 Eusof Jordan Nik Ahmad 0 MAS
20 7 Evan Loo Hsien Rong 1519 KL
21 75 Faris Munchar Elias?? 0 MAS
22 76 Fitri Rozlihan 0 MAS
23 53 Hafiz Maznan 1195 MAS
24 54 Ikhwan Hakim Lokman 1195 KEL
25 69 Inderjeet Singh 1083 KL
26 58 James Tan 1182 KL
27 77 Jarell Cheong Tze Wen 0 MAS
28 9 Jaron Tan Xe Yung 1492 KL
29 68 Jason Tan Wye-Ki 1087 SEL
30 49 Jeevannraj Nagaraj 1204 MAS
31 36 Joel Yii Xun Xin 1258 SWK
32 78 Joshua Jeyaraj Jeremiah 0 MAS
33 19 Kabir Singh 1404 MAS
34 79 Khan Huai Xi 0 COL
35 14 Kong Dak Nam 1438 KL
36 80 Kurt Cheong Jun Wei 0 KL
37 71 Lau Tze Wei 1066 KL
38 81 Lee Hock Siang 0 MAS
39 59 Lee Zheng Xuan 1167 KL
40 48 Lee Zhi Yan 1214 SEL
41 28 Lim Jun Hong 1339 KL
42 47 Lim Ming Kang 1220 MAS
43 30 Lim Qi Yang 1292 KL
44 35 Lim Yern Fay 1261 KL
45 82 Lim Zi Jian 0 MAS
46 43 Loh Zu Hao 1237 KL
47 51 Loo Xin Wei 1200 MAS
48 20 Low Chee Pang 1403 KL
49 31 Lum Sun Yuan 1287 MAS
50 24 Meor Airil Rahimi Ayib Rosdi 1373 MAS
51 57 Michael Gabriel Smith 1186 KL
52 65 Muhd Aiman Haziq Muhd Nazri 1108 MAS
53 52 Muhd Ammar Dzikri Zakaria 1200 KEL
54 12 Muhd Asyraf Razman 1450 MAS
55 55 Muhd Azim Mohd Ismail 1190 MAS
56 83 Muhd Danish Abdullah 0 MAS
57 84 Muhd Hariz Daniel Ahmad Nordin 0 MAS
58 15 Muhd Hazid Ekquan Muhd Haruddin 1427 MAS
59 33 Muhd Najwan Azman Hisham 1280 MAS
60 85 Muzareeq Farhad Abdul Rashdee 0 MAS
61 22 Neo Xue Wen 1377 MAS
62 1 Ng Jen Sheng 1742 KL
63 26 Ng Shi Xuan 1352 PENANG
64 46 Ngew Wai Kin 1221 KL
65 42 Ngew Wai Kit 1248 KL
66 62 Nhavin Kumaresan 1145 MAS
67 39 Nicholas Chin Guan Liang 1254 KL
68 25 Nik Muhd Haziq Najmuddin Nik Mohd Azrihan 1366 KEL
69 64 Palaniappan Lakshmahan 1112 MAS
70 32 Praghashkumar Thanasegeren 1282 MAS
71 37 Ryan Tey He Yang 1258 SEL
72 40 Saiful Izzat Ahmad Zaki 1250 KEL
73 60 Sean Ho See Jian 1166 KL
74 8 Sean Ooi Zhi Jian 1509 KL
75 86 Shariff Ameer Haikal Sharif Zaaba 0 KEL
76 18 Steven Wong Zhuliang 1405 KL
77 50 Tan Hong 1201 MAS
78 70 Tan Hou Yuan 1083 SEL
79 87 Tan Wei Xiang 0 MAS
80 5 Tan Yong Zhao 1594 KL
81 2 Teh De Juan 1711 PENANG
82 66 Teh Qing Hong* 1107 KL
83 21 Teo Yi Yang 1391 KL
84 6 Teoh Ern Sheng 1569 PENANG
85 45 Wong Kai Xi 1226 MAS
86 13 Wong Zhu Hock 1449 KL
87 17 Wong Zi Quan 1409 MAS
Under 14 Boys
No. SNo. Name NRtg FED
1 49 A. Rahman Anwar 1211 KL
2 66 Ahmad Fitri Ahmad 0 MAS
3 67 Akmal Khuzaifi Khairuddin 0 MAS
4 31 Andre Cheong Kai Bin 1323 PENANG
5 43 Ang Tsu Jien 1280 KL
6 12 Ang Zhen Yuan 1518 PENANG
7 59 Arif Mohd Jamil 1115 MAS
8 17 Benjamin Koo Wei Jie 1438 KL
9 10 Cheong Jie Yao 1528 SEL
10 23 Chuah Hao Feng 1412 PENANG
11 68 Daniel Tai 0 MAS
12 11 Darrel Yap Egin 1525 KL
13 13 Daryl Wong Cheng Lim 1512 SEL
14 64 Davendran Balasubramaniam 1014 KL
15 20 Dawson Tan Soon Wei 1421 KL
16 27 Dexter Yap Ewin 1334 KL
17 5 Dilwen Ding Tze How 1626 KL
18 9 Ethan Wong Hsien Aun 1570 SEL
19 62 Faris Maznan 1067 MAS
20 48 Fariz Hakimi Yahya 1213 KEL
21 47 Goh Ming Wyne 1214 MAS
22 25 Harlieff Bin Haniff 1365 MAS
23 50 Harvinderjeet Singh 1209 KL
24 57 Hew Ven Jet 1166 MAS
25 33 Ho Eu Sheng 1317 MAS
26 52 Jeremy Phuah Jia Meng 1192 COL
27 61 Karthik Valliappan Jaya Balan 1094 MAS
28 18 Kughan Ravindran 1433 KL
29 46 Law Zhu Jun 1227 MAS
30 34 Lee Jun Yi 1313 KL
31 36 Lee Zhi Wei 1310 KL
32 28 Leong Zhi Chen 1331 SEL
33 53 Lim Bing Yi 1180 MAS
34 35 Lim Jun Yi 1311 MAS
35 24 Lim Ming Xian 1371 MAS
36 29 Low Hong Ben 1328 KL
37 69 Low Jenq Yiing 0 MAS
38 60 Maalvin Singh 1100 MAS
39 32 Meor Adib Rusyaidi Ayib 1318 MAS
40 70 Moehd Faza Adlan Moehd Faizal 0 MAS
41 71 Mohd Izzudin Mahidin 0 KEL
42 7 Mohd Noor Azam Mohd Noor 1583 SEL
43 30 Mok Khye Zen 1324 KL
44 72 Muhd Ali Asghar Amirullah 0 MAS
45 51 Muhd Amzar Danish 1193 MAS
46 38 Muhd Fahmi Farizal 1295 SEL
47 39 Muhd Farrizzuddin Md Sallehuddin 1293 MAS
48 19 Muhd Fikri Farizal 1425 SEL
49 14 Muhd Hafidzuddin Junaidi 1475 MAS
50 73 Muhd Hakim Abdol Majid 0 MAS
51 74 Muhd Harith Farhan 0 MAS
52 26 Muhd Ihsan Syahiran 1344 SEL
53 75 Muhd Iqmal Suzaimi 0 KEL
54 58 Muhd Khairul Ikmal Mohd Lazim 1164 KEL
55 65 Muhd Najib Nazri 1003 MAS
56 45 Muhd Nur Ashraaf Noorman 1240 PAH
57 37 Ng Jun Khai 1301 SEL
58 4 Ong Wei Bin 1632 JHR
59 16 Ooi Yen Hoe 1441 PENANG
60 76 Partiban Anathurai 0 MAS
61 54 Premjeet Singh 1172 MAS
62 77 Raveen Pandian 0 MAS
63 63 Shivendran Gandhi 1047 MAS
64 1 Shreyes Subramaniam 1689 PAH
65 15 Shum Rui Yuan 1453 KL
66 56 Soh Jen Shuen 1167 KL
67 44 Soh Jen Yang 1259 KL
68 6 Subramanian Sivanesan 1623 NS
69 55 Tan Jun Hong 1171 KL
70 40 Tan Keigen 1283 KL
71 42 Tan Yin Kuang 1282 MAS
72 8 Tang Wei Kit 1580 PENANG
73 41 Teo Chong Guan 1283 SEL
74 3 Tin Jun Hao 1638 SEL
75 21 Viknesh Viajantheran 1418 KL
76 2 William Lee Kah Howe 1659 PENANG
77 22 Wong Goon Shek 1418 SEL
78 78 Zaim Haiqah Hashim 0 KEL
Under 16 Boys
No. SNo. Name NRtg FED
1 43 Affan Mohd Shabri 0 MAS
2 27 Ahmad Shahir Sabudin 1249 MAS
3 9 Albert Ang Keliang 1579 KL
4 38 Calvin Lee Zhemin 1129 PENANG
5 19 Derek Poon Guo Liong 1416 KL
6 8 Dinesh Siddharthan Manoharan 1586 KL
7 29 Dominic Lee Kuang Wei 1230 SEL
8 28 Eric Choong Ee Jin 1238 SEL
9 33 Fauzan Mohd Sofi 1186 MAS
10 5 Fikri Saleh 1667 SEL
11 13 Gabriel Soong Mun Hey 1555 KL
12 23 Hew Zhenjing 1379 KL
13 44 Ho Kee Wen 0 KL
14 42 Imtiaz Ahmad Sharol Lail 1105 MAS
15 25 Joshua Augustine 1344 NS
16 32 Kim Zhao Ting 1192 PENANG
17 45 Lee Yong Xian 0 MAS
18 10 Liew Ashton 1568 SEL
19 4 Liew Ken Yew 1693 KL
20 15 Lim Jing Hong 1491 KL
21 16 Lim Winsen 1471 PENANG
22 24 Low Hong Jin 1352 KL
23 7 Low Jun Keat 1596 SEL
24 14 Lucas Matthew Dutton 1555 KL
25 41 Marcus Tay Kwan Yong 1112 MAS
26 21 Marcus Woo Ming Leang 1397 SEL
27 26 Moey Ching Chuen 1280 PENANG
28 46 Mohd Amirul Wan Mohd Yusof (Nik) 0 MAS
29 47 Mohd Aqil Wan Mohd Yusof (Nik) 0 MAS
30 48 Mohd Nor Huzaifi Nor Asmadi 0 KEL
31 49 Mohd Syauqi Rokeman 0 MAS
32 35 Mohd Zakwan Billah Kamaruzaman 1173 KEL
33 50 Muhd Anas Hussaini Khairuddin 0 MAS
34 39 Muhd Fahim Hanif Fahmi Anuar 1127 MAS
35 22 Muhd Firdaus Afiq Asman 1380 MAS
36 34 Muhd Irfan Rendrawan 1184 MAS
37 51 Muhd Rhairil Asyraf Khairul Anuar 0 MAS
38 52 Muhd Syahirullah Abdul Aziz 0 KEL
39 53 Muhd Yusrizal Abdullah 0 KEL
40 11 Neo Xue Wei 1562 MAS
41 54 Ng Vi Shen 0 MAS
42 37 Norman Sim Song Wen 1138 MAS
43 1 Roshan Singh Ajeet Singh 1794 SEL
44 36 Simranjeet Singh 1153 KL
45 6 Suniil Kalivanan 1655 SEL
46 2 Tan Jun Feng* 1784 KL
47 12 Tan Ri Hong 1560 KL
48 3 Tan Wei Hao 1732 KL
49 40 Tan Yuh Bin 1117 MAS
50 17 Tharoun Sharma Ravindran 1462 KL
51 18 Vinton Wong Hsien Loong 1435 SEL
52 30 Wan Ahmad Al Muhaimin Wan Ahmad 1213 KEL
53 55 Wan Muhd Nabil Adham Wan Rus Selam 0 MAS
54 31 Wong Jin Hui 1208 MAS
55 20 Wong Yi Khen 1411 MAS
Under 18 Boys
No. SNo. Name NRtg FED
1 22 Abdul Hakim Zolkifli 0 MAS
2 23 Adnan Saad Azmi 0 MAS
3 6 Chan Sheng Yip 1790 SEL
4 13 Chin Chun Hoe 1481 MAS
5 19 Eireel Sabireen Yii Abdul Aziz 1307 SWK
6 4 Fong Yit San 1874 PRK
7 24 Jed Ling Lii Jun 0 MAS
8 11 Jonathan Augustine 1514 NS
9 7 Keok Kai En 1704 PENANG
10 18 Lim Zee Han 1310 PENANG
11 5 Low Jun Jian 1836 SEL
12 25 Matthew Haw Jin Yew 0 MAS
13 26 Melvin Pereira Dickson 0 MAS
14 27 Melvin Pereira Dickson 0 MAS
15 20 Mohd Adli Jamaludin 1288 MAS
16 12 Muhd Faris Aminuddin 1483 SEL
17 2 Muhd Nabil Azman Hisham (DC) 1989 SEL
18 16 Ng Shi Hao 1417 JHR
19 9 Nicholas Chong Ing Hooi 1582 PENANG
20 10 P’ng Ren Chi 1570 PENANG
21 17 Quah Fu Yong 1384 PENANG
22 28 Sandeep Sengupta 0 SEL
23 29 Suhesan P. Subramaniam 0 MAS
24 21 Syahin Niyaz Samani 1074 MAS
25 30 Tan Shi Xian 0 MAS
26 8 Tariq Ziad Abdul Razak 1618 SEL
27 15 Wan Mohd Adli Wan Mohd Yusof (Nik) 1430 MAS
28 1 Wong Jianwen 2032 KL
29 14 Wong Kiiug Lik 1434 SWK
30 3 Yeap Eng Chiam 1972 KL

Senarai Peserta perempuan:

NATIONAL AGE GROUP CHESS CHAMPIONSHIP 2012 (GIRLS)
Under 8 Girls
No. SNo. Name NRtg FED
1 8 Aireen Bt Mohd Nazri 0 MAS
2 9 Asia Moo Xin Yue 0 SEL
3 10 Chin Mei Qi 0 PENANG
4 4 Chua Yee Ling 1116 KL
5 6 Eunice Tang En Shi 1083 MAS
6 5 Evelyn Tan Eng Thong 1103 KL
7 1 Goh Jie Yi (DC) 1301 PENANG
8 11 Haibatul Hannan Rizal 0 MAS
9 12 Jessica Wong Huey Fang 0 MAS
10 13 Mira Kaur 0 MAS
11 2 Nur Faiqah Aminuddin 1176 SEL
12 7 Raja Bazilah Bot Raja Badli 1058 SEL
13 14 Siti Nur Haziqah Mohd Haslam 0 KEL
14 3 Zainoor Ikmal Munirah Mohd Noor 1118 SEL
Under 10 Girls
No. SNo. Name NRtg FED
1 9 Aimi Qistina 1175 MAS
2 6 Aleeya Mohd Nazri 1184 MAS
3 15 Amira Farhana Amirul 0 MAS
4 16 Chong Kher Jinh 0 COL
5 5 Chua Jia-Tien 1187 PENANG
6 7 Esther Tang En Xin 1183 MAS
7 11 Ho Li-Enn 1119 MAS
8 4 Khaw Ker Shean 1247 PENANG
9 2 Lum Ting Fang 1306 MAS
10 10 Ng Jin Jin 1165 KL
11 8 Nik Nur Nadzirah Nik Mohd Azrihan 1176 KEL
12 17 Nooveesha Nelly 0 MAS
13 18 Nuradibah Izzati Suffian 0 MAS
14 19 Nurhidayah Zafira Carrie 0 MAS
15 3 Nurul Farhana Halim Shuhaimi 1274 MAS
16 20 Srutha Keerti Sagineedu 0 MAS
17 14 Tan Jia Jin 1005 PENANG
18 13 Tan Jia Xuan 1100 PENANG
19 12 Tan Xuan Yan 1118 MAS
20 21 Vashnavi 0 MAS
21 1 Zainoor Ikmal Maisarah Mohd Noor 1367 SEL
Under 12 Girls
No. SNo. Name NRtg FED
1 26 Afsana Jehan Mohd Nahu 1063 MAS
2 8 Cecelia Tan Xiyie 1360 KL
3 9 Christine Lee Mei Yen 1359 SEL
4 23 Crystal Lee Jiayin 1080 PENANG
5 21 Darmani Kalai Selvan 1164 MAS
6 17 Goh Ming Xhia 1184 MAS
7 7 Ho Chen Ee 1370 KL
8 13 Iman Sofea Mohd Azman 1249 KL
9 11 Jane Wong Huey Yuen 1313 SEL
10 28 Kang Ju Hyun 0 SEL
11 5 Khaw Ker Lee 1378 MAS
12 4 Melanie Koo Wei Wei 1427 KL
13 6 Mok Shu Zing 1372 KL
14 29 Nik Nurina Nik Nor Havisam 0 KEL
15 30 Nik Nurmiza Nik Nor Havisam 0 KEL
16 1 Nithyalakshmi Sivanesan 1654 NS
17 19 Nur Aishah Abu Bakar Martin? 1178 MAS
18 31 Nur Eleesha Kamal Azlan* 0 MAS
19 3 Nur Faqihah Aminuddin 1448 SEL
20 32 Nur Nadhira Nasaruddin 0 MAS
21 16 Nurul Izzah Aqilah Zakaria 1188 KEL
22 18 Nurul Izzah Halim Shuhaimi 1181 JHR
23 25 Pavithra Thanabalan 1071 MAS
24 24 Sangeetha Ragu 1076 SEL
25 12 Sangetavathy Thanasegeren 1253 MAS
26 15 Shameena Anwar 1208 SEL
27 33 Shaneerra Raajalynn Kaur Sidhu 0 MAS
28 27 Siti Nabilah Zahari 999 KEL
29 20 Siti Sara Zahari 1173 KEL
30 34 Sushmeeta 0 MAS
31 22 Tan Qian Hui 1138 KL
32 10 Tan Wei Ting* 1347 KL
33 2 Teh De Zen 1546 PENANG
34 14 Wong Yi Chee 1230 PENANG
Under 14 Girls
No. SNo. Name NRtg FED
1 15 Ainur Nadirah Zulkifli* 1287 MAS
2 21 Amira Fathina Amirul 0 MAS
3 4 Anis Fariha Saleh 1601 SEL
4 17 Aznira Hanoon Noor Azmi 1201 KEL
5 2 Camilia Johari 1748 KL
6 13 Chew Zhi Jing 1323 KL
7 7 Chuah Yi Ning 1463 PENANG
8 5 Ee Sun-Xin 1519 SEL
9 22 Elina Lee Jia Ai 0 MAS
10 16 Fong Mi Lyn 1245 PRK
11 11 Hii Wee Yin 1338 SWK
12 9 Jessica Augustine 1422 NS
13 19 Nik Anisy Syakirah Nik Abdul Aziz 1183 KEL
14 20 Nik Nur Najihah N M Azrihan 1145 KEL
15 3 Nur Najiha Azman Hisham 1722 SEL
16 8 Nur Sabrina Aliya Asman 1446 PAH
17 23 Nur Syahirah Rokeman 0 MAS
18 12 Rosamund Koo Wei Xin 1338 KL
19 18 Siti Nur Afifah Zahari 1192 KEL
20 24 Siti Sofea Mohd Sukri 0 KEL
21 6 Tan Jia Yun 1477 PENANG
22 1 Tan Li Ting (DC)* 1791 KL
23 10 Wong Jing Wen 1351 MAS
24 14 Wong Zi Qi 1292 KL
Under 16 Girls
No. SNo. Name NRtg FED
1 3 Hoh Tjin Hui 1513 PENANG
2 5 Nabilatul Nadia Junaidi 1272 MAS
3 4 Natasha Kavina Sundra Rajoo 1293 KL
4 8 Nik Nur Najmina M Azrihan 1085 KEL
5 7 Nur Asmida Syahira Ali Astar 1191 KEL
6 1 Nur Nabila Azman Hisham 1730 SEL
7 6 Siti Nadia Qarmila Nazri 1217 MAS
8 2 Tang Kar Khei 1556 PENANG
Under 18 Girls
No. SNo. Name NRtg FED
1 5 Ainur Najihah Zulkifli* 1093 MAS
2 2 Hoh Tjin Li 1626 PENANG
3 4 Nur Farihah Aminuddin 1349 SEL
4 3 Olivia Madhavan 1586 KL
5 1 Sarika Subramaniam 1644 PAH

Perkembangan terkini kejohanan ini boleh diikuti di BLOG NAG 2012 (KLIK SINI) atau mungkin juga di BLOG MCF.

 

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Blog Widget by LinkWithin